Naše klientka, paní profesorka oslavila své sté první narozeniny!

Milá paní profesorko, přejeme Vám k Vašemu požehnanému věku hlavně zdraví a pozitivní myšlení, které máte. Jsme moc rádi, že zrovna náš kolektiv Vám dělá společnost, a že vy nám stále předáváte tolik energie. Vše nejlepší <3


Naše Velikonoce 2020


Nezahálíme! Cvičili jsme, dokud jsme se mohli scházet ve skupinkách Nyní cvičení probíhá individuálně na pokojích.

Chvíle, kdy k nám ještě mohli přijít pejsci, jsme se velmi užívali :) už se těšíme, až k nám zase zavítají

Poděkování našim dárcům


Vážení přátelé,
je tu opět čas adventu, čas předvánoční, čas sbližování lidských duší a čas rozjímaní...
Tento vánoční čas, který je plný společného rozjímání, pečení vánočního cukroví, zdobení vánočních stromečků máme moc rádi, a proto i my se moc těšíme, že můžeme zítra našim klientům udělat krásný den plný vánoční pohody. Jako každý rok zveme i rodinné příslušníky na společný oběd s našimi klienty. Velice nás těší, že se tato tradice zachovala i přesto, že nás v roce 2019 potkalo dost zásadních změn. Celé vedení našeho Domova se obměnilo. Tímto bychom rádi poděkovali panu Jiřímu Duškovi, který celé ty roky vedl svědomitě a ke spokojenosti klientů náš Domov. Budeme se snažit, aby i další roky byli plné spokojenosti a štěstí. To by nešlo bez našich skvělých zaměstnanců, kterým tímto moc děkuji za jejich práci a pozitivní přístup k našim klientům. Nemalý dík patří i majitelům budovy Pixabelly Bassova s.r.o.
Tímto bych ráda popřála všem zaměstnancům, kolegům, klientům i rodinným příslušníkům krásné a pokojné Vánoce a vydařený start do nového roku 2020.
Za celý tým DS Vysočany s.r.o.
Mgr. Lucie Větrovská
ředitelka Domova

Ježíškova vnoučata 2019

Předávání prvních dárků

Návštěva z hradu Karlštejn

27.04.2018

Úžasné vyprávění plné zajímavých informací, historických faktů, nám přiblížil v dalším Křesle pro hosta pan Lukáš Kunst, kastelán hradu Karlštejn. Jeho vyprávění klienty velmi zaujalo. Hovořil o své práci totiž fundovaně, velmi profesionálně a s obrovským zaujetím.Lukáš Kunst se narodil 17. ledna 1979 v Třebíči a pochází z Jaroměřic nad Rokytnou. Už od dětství ho fascinovaly dva obory – divadlo a hrady a zámky. Když se pak na střední škole rozhodoval kam dál, zvítězil život ...na hradě. Divadlu ale zůstává neméně věrný. Na základní škole v Jaroměřicích nad Rokytnou hrál několik let v místním ochotnickém souboru. Když se pak při pracovním cestování po hradech a zámcích dostal na Karlštejn a z něj do Prahy, působil 9 let v divadle Radar v souboru Ty-Ja-Tr, CO?! – komedie Dámský krejčí , Příběh koně, Provaz o jednom konci, muzikál Kocour v botách… Pravidelně pak účinkoval v divadelních projektech na českých hradech a zámcích, především na hradě Křivoklátě a zámku Žleby – Zkrocení zlé ženy (Lucentio), Cyrano z Bergeracu (Le Bret), Marie Stuartovna (Robert Dudley, hrabě z Leicesteru) V roce 2006 hostoval poprvé v divadle Semafor v představení Sukně smutnou jehlou spíchnutá v roli messengera, údržbáře a padoucha. V současné době účinkuje v D*studio´13, kde ztvárnil Jimmiho v inscenaci Neila Simona Drobečky z Perníku (premiéra 2013) a v inscenaci Burani (C. Goldoni) roli hraběte Ricarda (premiéra 2015). Zahrál si také v několika filmech především v epizodních rolích – Immortal Beloved (1994), Červený Bedrník (1999), Hořící keř (2013), Případy I. oddělení (2014 a 2015), Tannbach (2014) aj. 10 let dělal sportovní gymnastiku, zpívá pod vedením Elišky Hrubé Toperczerové, trochu tancuje a stepuje americký Clogging.

Více fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

<- zpět

Podívejte se na video o Alzheimerově chorobě

Přehrát video

Pro koho jsou naše služby určeny

  • Osoby, které pro trvalé změny zdravotního stavu potřebují nepřetržitou komplexní péči.
  • Osoby trpící běžnými onemocněními vyššího věku.
  • Osoby trpící demencí.                                         
  • Osoby, které se cítí osamoceny a izolovány od okolního světa.

Získat více informací