Naše klientka, paní profesorka oslavila své sté první narozeniny!

Milá paní profesorko, přejeme Vám k Vašemu požehnanému věku hlavně zdraví a pozitivní myšlení, které máte. Jsme moc rádi, že zrovna náš kolektiv Vám dělá společnost, a že vy nám stále předáváte tolik energie. Vše nejlepší <3


Naše Velikonoce 2020


Nezahálíme! Cvičili jsme, dokud jsme se mohli scházet ve skupinkách Nyní cvičení probíhá individuálně na pokojích.

Chvíle, kdy k nám ještě mohli přijít pejsci, jsme se velmi užívali :) už se těšíme, až k nám zase zavítají

Poděkování našim dárcům


Vážení přátelé,
je tu opět čas adventu, čas předvánoční, čas sbližování lidských duší a čas rozjímaní...
Tento vánoční čas, který je plný společného rozjímání, pečení vánočního cukroví, zdobení vánočních stromečků máme moc rádi, a proto i my se moc těšíme, že můžeme zítra našim klientům udělat krásný den plný vánoční pohody. Jako každý rok zveme i rodinné příslušníky na společný oběd s našimi klienty. Velice nás těší, že se tato tradice zachovala i přesto, že nás v roce 2019 potkalo dost zásadních změn. Celé vedení našeho Domova se obměnilo. Tímto bychom rádi poděkovali panu Jiřímu Duškovi, který celé ty roky vedl svědomitě a ke spokojenosti klientů náš Domov. Budeme se snažit, aby i další roky byli plné spokojenosti a štěstí. To by nešlo bez našich skvělých zaměstnanců, kterým tímto moc děkuji za jejich práci a pozitivní přístup k našim klientům. Nemalý dík patří i majitelům budovy Pixabelly Bassova s.r.o.
Tímto bych ráda popřála všem zaměstnancům, kolegům, klientům i rodinným příslušníkům krásné a pokojné Vánoce a vydařený start do nového roku 2020.
Za celý tým DS Vysočany s.r.o.
Mgr. Lucie Větrovská
ředitelka Domova

Ježíškova vnoučata 2019

Předávání prvních dárků

Poděkování

25.01.2019

Vážení a milí přátelé, s příchodem Nového roku nastal čas se poohlédnout a zamyslet se nad tím, co vše jsme v tom minulém prožili, co jsme dokázali a co bychom naopak mohli zlepšit. Práce v sociální oblasti není jednoduchá a bez pomoci Vás všech by nikdy nedosáhla takové úrovně, jakou si každý z našich klientů zaslouží. Rád bych, proto touto cestou poděkoval všem, kteří se na této pomoci podíleli a dokázali tak ulehčit či zpříjemnit našim klientům jejich nelehkou životní etap...u. Náš zvláštní dík patří především: - dětem (ze škol.....) za jejich milá a úsměvná vystoupení v našem domově, - Ježíškovým vnoučatům za jejich návštěvu, - firmám OC Fénix, Mercedes Benz Financial Services Česká republika s.r.o.,TV Prima, Mountfield a paní Janě Bobošíkové, kteří věnovali dárečky našim klientům, - nadačnímu fondu Nejen srdcem za zprostředkováni bezplatné canisterapie i zúčastněným pejskům, - hercům z divadla Na Maninách za jejich vystoupení. Díky Vám všem, že jste dokázali to, na co naše síly mnohdy nestačí a za to, že Vám není lhostejný osud lidí na sklonku jejich života. Byli jste to právě Vy, kteří na jejich tvářích dokázali vykouzlit smích a vnesli radost do jejich srdcí. Vaší pomoci si velice vážíme a přejeme Vám v novém roce hodně zdraví, štěstí, pohody a příjemných chvil.

Více fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

<- zpět

Podívejte se na video o Alzheimerově chorobě

Přehrát video

Pro koho jsou naše služby určeny

  • Osoby, které pro trvalé změny zdravotního stavu potřebují nepřetržitou komplexní péči.
  • Osoby trpící běžnými onemocněními vyššího věku.
  • Osoby trpící demencí.                                         
  • Osoby, které se cítí osamoceny a izolovány od okolního světa.

Získat více informací